| cz sk en

Dielenský nábytok, vybavenie dielní

DIELENSKÝ NÁBYTOK

Kontaktujte našich MY DVA zamestnancov - >>> bratislava@mydva.sk alebo na bezplatnej telefonickej linke 0800 222 444

Dielenský nábytok je určený do výrobných prevádzok výučbových dielní na školách, montážnych dielní, laboratórií, skúšobní a pod. pre stredne ťažkú a ťažkú prácu  pre ukladanie predmetov ťažšieho charakteru ako je náradie, nástroje alebo prístroje, napr. kladivo, kliešte, ručné i elektrické náradie, frézy, kovanie, meracie prístroje a pod.

Nábytok je vyrobený z oceľového plechu, upravený vypalovanou práškovou farbou v štandardnom prevedení z ponuky. Dielenské skrine sa vyrábajú so zásuvkami, s dverami alebo kombinovane. Dvere a zásuvky sú opatrené cylindrickým zámkom. Doska pracovných stolov je tvorená bukovou škárovkou v niekoľkých prevedeniach.

Dielenský nábytok je možné vybaviť doplnkovým sortimentom z ponuky, napr. deličmi alebo výstelkami zásuviek, škatuľkami, pridanými policami a pod.

DIELENSKÉ STOLIČKY

Prevádzka v dielňach a v prevádzkach výrobného charakteru vyžadujú použitie špeciálnych pracovných stoličiek určených pre náročnú prevádzku s vlastnými špecifikami.

Dielenské stoličky sú stoličky otočné na kolieskach alebo klzákoch. Sedadlá a opierky sú vyrobené z čierneho tvrdeného polyuretánu, prípadne z bukovej preglejky. Stoličky sú výškovo staviteľné plynovým piestom. Dodávané sú v prevedení s opierkou alebo bez opierky.