| cz sk en

Kontaktujte našich MY DVA zamestnancov - >>> bratislava@mydva.sk alebo na bezplatnej telefonickej linke 0800 222 444

Veľkokapacitné jedálne je možné vybaviť 2 spôsobmi, jedálenskými stolmi so stoličkami alebo jedálenskými setmi. Výhodou samostatných stolov použitých v jedálňach je ich možná variabilita. Pokiaľ budete potrebovať zmeniť ich rozmiestnenie či použiť niektorý zo stolov pre špeciálnu akciu, nie je problém tak učiniť. U stolov CUBIC je možné stoly spájať do nekonečných radov. Výhodou použitia jedálenských setov je vyššia kapacita miestnosti a bezhlučná prevádzka.

JEDÁLENSKÉ STOLY

Jedálenské stoly môžete vyberať z rôznych typov a v rôznych rozmeroch. Stolové dosky môžu byť v prevedení LTD alebo umakart, ich farebné prevedenie potom vo všetkých štandardných drevených alebo farebných UNI dekoroch. Nohy sa vyrábajú štandardne v striebornej, prípadne čiernej farbe a ich súčasťou sú rektifikačné pätky k vyrovnaniu nerovnosti v podlahe.

  1. STOLY LTM

Jedálenské stoly LTM sú stoly na joklových nohách s rámovou podnožou. Joklové nohy umiestnené na úplný okraj stolovej dosky zaisťujú čo najväčšie možné využitie priestoru, rámová podnož tak zabraňuje prehýbaniu stolovej dosky aj pri veľkej záťaží.

  1. STOLY BTU

Jedálenské stoly BTU sú stoly s rámovou podnožou a valcovými nohami. Rámová konštrukcia zabraňuje prehýbaniu stolovej dosky aj pri väčšej záťaží. Stolové nohy sú k rámovej podnoži pripevnené špeciálnym trojuholníkom, ktorý zabraňuje vykývaniu nôh.

  1. STOLY CUBIC

Stoly CUBIC sa v jedálňach používajú v prípade požiadavky na dlhé spojené rady stolov. K základnému modulu sa môže pripevniť nekonečné množstvo pridávaných stolov a vytvoriť tak dlhú radu presne podľa priestorovej požiadavky. Výhodou takto spojených stolov oproti dvom stolom samostatne stojacich je len jedna spoločná noha, vďaka ktorej je pod stolom viac miesta. Stoly majú štvorcové nohy tl. 40mm a rámovú podnož.

JEDÁLENSKÉ STOLIČKY

  1. KALI

Jedálenské stoličky Kali sú najpredávanejšie stoličky do jedální z celého nášho sortimentu. Stolička je ponúkaná v základnom prevedení v 15 štandardných farbách, pričom všetky tieto farby sú skladom. Kovová konštrukcia stoličky je pevná, odolná voči prehýbaniu. Vyrába sa v striebornej farbe a dobre sa tak kombinuje so všetkými jedálenskými stolmi. Nohy stoličky sú opatrené svetlými plastovými klzákmi, nedochádza teda k ničeniu ani špineniu podlahy. Stolička je ľahká, manipuláciu s ňou zvládne aj malé dieťa. Stolička je stohovatelná.

  1. VICENZA

Stolička VICENZA je najlacnejšia jedálenská stolička v ponuke. Pevná kovová konštrukcia je dodávaná v chrómovom prevedení. Stolička je dodávaná so svetlými plastovými klzákmi. Jednoliata plastová škrupina je ergonomicky tvarovaná a dodáva sa v 8 farebných prevedeniach. Je stohovatelná. Stoličky sú skladom.

  1. DREVENÉ STOLIČKY

Drevené stoličky LILLY (TULIP) majú sedadlo z ergonomicky tvarovanej bukovej preglejky. V prípade požiadavky je možné sedadlo očalúniť, prípadne namoriť do iného odtieňa. Nohy stoličky sú v prevedení strieborná RAL 9006 alebo chróm a sú opatrené plastovými koncovkami. Stolička je stohovatelná. Nosnosť stoličky je 120kg.

JEDÁLENSKÉ SETY

Jedálenské sety sa vyrábajú v dvoch základných prevedeniach, pevnom a otočnom. Doska jedálenského setu môže byť v prevedení LTD, umakart werzalit, farebné prevedenie podľa vzorkovníka. Werzalitové dosky sú primárne určené do gastronomickej prevádzky a spĺňajú tak maximálne požiadavky na stravovaciu prevádzku. Kostra setu sa štandardne vyrába v striebornej RAL 9006 a je vybavená rektifikačnými skrutkami, ktoré pomáhajú eliminovať nerovnosti podlahy. Sedadlá jedálenského setu je možné voliť z plastovej škrupiny, drevených sedadiel, taburetov či lavíc.