| cz sk en

Orgatec 2016: Našimi očami

V minulom týždni opäť prebehol v nemeckej metropole Kolín nad Rýnom veľtrh Orgatec. Ide o jeden z najväčších európskych veľtrhov, ktorý je zameraný na kancelársky nábytok, dizajn a najmodernejšie trendy súvisiace s pracovným prostredím kancelárií. Niekoľkočlenný tím MY DVA mal možnosť sa veľtrhu zúčastniť a jeho návšteva bola pre nás veľmi inšpiratívna. Úroveň veľtrhu je porovnateľná s ostatnými európskymi veľtrhmi a niektoré spoločnosti mu prikladajú dokonca väčší význam ako samotnému Saloni v Miláne. To potvrdili expozície mnohých svetovo známych renomovaných značiek, ktoré sa aj tento rok zúčastnili tohto podujatia.

Ako skúsení vystavovatelia sme samozrejme nemohli zostať pozadu. V hale 10.1 sa veľké množstvo návštevníkov z celého sveta zastavovalo pri čiernobielom stánku s veľkým logom firmy MY DVA. Vystavovali sme tu našu najnovšiu radu podnoží ROYAL. Bolo možné si pozrieť všetky veľkosti a typy. Zákazníkov zaujala predovšetkým nadštandardná kvalita prevedenia podnože, ktorú umožňuje výroba z hliníka.

Všetky tri dni strávené na tejto akcii boli plné nových kontaktov, tvárí a skúseností - Orgatec 2016 naozaj veľmi vydaril.