| cz sk en

Profil spoločnosti

Spoločnosť MY DVA group a.s. sa radí medzi popredné spoločnosti zameriavajúce sa na oblasť vývoja, výroby a predaja kancelárskeho, školského a kovového nábytku, návrhov a realizácií administratívnych interiérov a vzdelávacích inštitúcií vrátane spracovania projektovej dokumentácie a výrobnej dokumentácie k atypickým interiérovým prvkom. Pobočky spoločnosti nájdete v Čechách a na Slovensku. Úspešne pôsobíme na trhoch Európskej Únie aj na svetových trhoch.

 

Spoločnosť je držiteľom certifikátov ISO 9001:2000ISO 14001:2004. Certifikácia bola prevedená spoločnosťou SGS Switzerland. Kancelárskemu nábytku MY DVA bol prepožičaný Českou informačnou agentúrou životného prostredia právo užívať ochrannú známku Ekologicky šetrný nábytok. Spoločnosť je držiteľom osvedčenia o zdravotnej nezávadnosti kancelárskeho nábytku.

 

Spoločnosť MY DVA group a.s. je podľa pôsobnosti rozčlenená do jednotlivých divízií:

  1. Školský nábytok
  2. Interiér design
  3. Nábytkové komponenty
  4. Laboratórny nábytok

História

Skupina MY DVA má za sebou 20 rokov histórie a zbierania skúseností. Za túto dobu si na trhu vybudovala pevné miesto a stala sa jedným z popredných výrobcov a dodávateľov školského, kancelárskeho a laboratórneho nábytku nielen na území SR a ČR.

Začiatok existencie skupiny sa datuje od roku 1994, kedy bola založená obchodná spoločnosť MY DVA s.r.o. s pobočkami v Prahe a v Plzni. Táto spoločnosť sa zaoberala predajom kancelárskeho a kovového nábytku. Keďže dopyt zo strany zákazníka rástol, bola v roku 1998 otvorená ďalšia pobočka v Brne, ktorá umožnila pokryť dopyt z celého územia ČR.

V roku 2003 bola otvorená ďalšia pobočka, tentoraz už za hranicami ČR, v Bratislave, vďaka ktorej naša spoločnosť úspešne vstúpila na trh na území Slovenskej republiky pod názvom MY DVA Slovakia, s.r.o.

Niekoľko rokov po vzniku spoločnosti, sa vďaka nazbieraným skúsenostiam a usadením sa na domácom trhu, spoločnosť rozhodla prísť so svojou prvou nábytkovou radou. Založila vlastné vývojové centrum a v súčasnej dobe ponúka vlastné ucelené rady školského a kancelárskeho nábytku. Zákazníci už v tejto dobe nie sú len konečnými užívateľmi nábytku alebo ďalšími predajcami, ale zároveň aj výrobnými firmami alebo stolárstvami, ktoré vyrábajú vlastný nábytok s použitím našich komponentov.

 

V roku 2005 preto nasledoval ďalší logický krok, kedy sa spoločnosť rozhodla overiť svoje možnosti uplatnením sa aj na zahraničných trhoch. To sa podarilo, a v súčasnej dobe má spoločnosť svojich stálych zákazníkov aj za hranicami, prevažne v štátoch EU, dodávky ale prebiehajú aj do iných zemí, ako je Jordánsko, Maroko, Spojené arabské Emiráty, Gruzínsko a pod.

V roku 2014 oslávila spoločnosť veľký úspech. Na trh prišla s úplne novou radou nábytku pre materské školy, za ktorú získala prestížne ocenenie Red Dot Winner 2014 v kategórií produktový design.