| cz sk en

Školské lavice a stoličky

Kontaktujte našich MY DVA zamestnancov - >>> bratislava@mydva.sk alebo na bezplatnej telefonickej linke 0800 222 444

  1. Školské lavice, stoličky a katedry PRIM

Školské lavice a stoličky PRIM sú jednoznačne najpredávanejšou radou školského nábytku, čo je spôsobené ich ideálnym pomerom cena x kvalita. Jedná sa o  výškovo staviteľnú radu, spĺňajúcu normu ČSN EN 1729-1.

Lavice sú vyrábané z plochooválnych profilov s ohľadom na maximálnu odolnosť pre zachovanie esteticky čistého remeselného prevedenia. Plastové koncovky lavíc sú opatrené dvomi rektifikačnými skrutkami pre vyrovnávanie nerovnosti podlahy. Doska lavice je vyrobená z LTD 18mm s hranou ABS 2mm v dekore svetlý buk a je opatrená zavŕtanými maticami pre pevnejšie spojenie s konštrukciou. Pod doskou lavice sú drôtené koše vo farbe konštrukcie, ktoré umožňujú rýchly prehľad a ľahší poriadok. Na boku lavice je háčik na zavesenie aktovky.

Školské stoličky sú rovnako ako lavice vyrobené z plochooválnych profilov opatrených plastovými koncovkami k ochrane podlahy. Sedadlo a opierka sú z tvarovanej bukovej preglejky. Stoličky sa vyrábajú v 2 veľkostných prevedeniach, a to veľkosť 3-4 a veľkosť 5-7. Sú stohovatelné.

Katedra PRIM je vyhotovená v rovnakom prevedení ako lavice, je nastaviteľná na veľkosť 6-7. Navyše je opatrená perforovanou clonou vo farbe zvolenej konštrukcie. Školskú katedru je možné dodať bez alebo s uzamykateľnými zásuvkami.

Konštrukcia lavíc a stoličiek je upravená vypalovanou práškovou farbou v 5 základných farebných odtieňoch. Vďaka tomu je možné cenu tejto školskej nábytkovej rady udržiavať na nízkej úrovni.

Školský nábytok PRIM je celoročne držaný skladom, tým pádom  je možná dodávka obratom. Lavice sú v demontovanom stave, čo výrazne znižuje cenu za dopravu. Zákazník si môže zvoliť, či si montáž zaistí sám alebo využije náš montážny tím.

Kontaktujte našich MY DVA zamestnancov - >>> bratislava@mydva.sk alebo na bezplatnej telefonickej linke 0800 222 444